Uncategorized

Jaki kolor tym razem?

Dłonie to wizytówka każdej kobiety tak więc powinny być zadbane. W dzisiejszych czasach prawie każda z nas ma pomalowane paznokcie u rąk a także coraz częściej udajmey się do kosmetyczki na żele, hybrydy czy tipsy. Jak kolor i kształt naszych paznokci ma się w zasadach dress code?

 

1. W pracy

W pracy biurowej, zwłaszcza na stanowiskach kierowniczych niedozwolone są bardzo długie paznokcie pomalowane intensywnymi, ostrymi kolorami, takimi jak np. niebieski czy żółty. Zaleca się, aby kobietce paznokcie były krótko spiłowane oraz pomalowane stonowanymi kolorami nie rzucającymi się w oczy, np. bezbarwny badź pudrowy róż.

 

2. Na imprezie

Tutaj natomiast kobiety mają szczególne pole do popisu. Paznokcie muszą idealnie pasować i uzupełniać naszą stylizacje. Należy jednak pamiętać, aby na następny dzień zmyć intensywny lakier.

 

3. Codzienność

Kobieta może pomalować paznokcie na dowolny kolor, pamiątając jednak, aby pasowały one do stylizacji i nie były zbyt krzykliwe. Paznokcie mają być dodatkiem do stylizacji, a nie ją przysłaniać.

 

Pamiętajmy, że w każdej sytuacji wymaga się od kobiety, aby wyglądała pięknie i schludnie oraz aby jej wygląd nie wzbudzał u nikogo sprzeciwu.

 

Leave a Reply